Oferta kursów językowych dla firm i instytucji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oraganizacji szkoleń grupowych i indywidualnych dla licznych firm i instytucji. Przeszkolilismy kilka tysięcy osób, zorganizowaliśmy wiele szkoleń. Nauczyliśmy naszych klientów posługiwać się językiem obcym w życiu codziennym i zawodowym.

Długa lista odbiorców naszych szkoleń oraz pozytywne referencje świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje szkolenie z języków:

• angielskiego
  • niemieckiego
  • francuskiego
  • hiszpańskiego
  • włoskiego
  • rosyjskiego

Istnieje możliwość dobrania metody nauczania odpowiedniej dla potrzeb indywidualnych klientów. Nauka różnymi metodami: Premium English/Deutsch, metoda komunikatywna, język biznesu (biuro, negocjacje, ekonomia, handel), konwersacje językowe, różne poziomy.

Możliwość szkolenia w siedzibie firmy oraz w siedzibie Szkoły Językow Obcych PREMIUM

• Chętnie przeprowadzimy bezpłatne lekcje pokazowe!
  • Ustalimy z Państwem  termin rozpoczęcia kursu i jego przebieg,
  • Przeprowadzimy testy kwalifikacyjne w celu ustalenia poziomu znajomości języka obcego
  • Przedstawimy program nauczania jasno wskazując cele, które sobie stawiamy,
  • Gwarantujemy interesujące zajęcia wzbogacone na Państwa życzenie o zajęcia multimedialne oraz zajęcia przy użyciu platformy inrnetowej