Egzamin Accueil

Szkoła Premium  jest licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Accueil- przedstawicielem głównego Centrum Egzaminacyjnego Accueil  w Szwajcarii. Egzamin przeprowadzny jest na miejscu przez licencjonowanych egzaminatorów (nauczycieli naszej Szkoły). Certyfikat Accueil jest honorowany i bardzo popularny w Europie, w branży turystycznej, gastronomicznej i hotelarskiej. Większość ośrodków turystycznych w  znanych kurortach w Austrii, Szwajcarii czy Niemczech posiada ww.certyfikat będący gwarancją profesjonalnej obsługi obcojęzycznych turystów

Na czym polega egzamin ACCUEIL?

Kursanci zdający ten egzamin mają przed sobą wyzwanie nie tylko językowe, ale także muszą wykazać się wiedzą oraz fachowością wykonując różne zadania w języku obcym (np. osoba zdająca rozwiązuje problem z klientem w restauracji; poleca dania wyjaśniając ich skład; prowadzi rozmowę z klientem hotelu „small talk” – to znaczy zagaduje klienta w sposób kulturalny i profesjonalny w czasie gdy on np.czeka na taksówkę; przyjmuje i rozmawia o reklamacjach;  prowadzi symulowaną rozmowę telefoniczną z klientem, w tym wypadku z egzaminatorem oraz wykonuje wiele innych zadań ukierunkowanych na pracę – wszystko oczywiście w języku obcym!). Egzamin pozwala sprawdzić poziom przygotowania do profesjonalnej obsługi klienta w języku obcym.

Zapisz się już dzis i zdobądź certyfikat!!

‹ powrót
strona główna  ›  EGZAMINY EUROPEJSKIE  ›  Egzamin Accueil  ›